congodiaspora
Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.
Le Deal du moment : -20%
Ecran PC GIGABYTE 28″ LED M28U 4K ( IPS, 1 ms, ...
Voir le deal
399 €

SATYA stp g 1 kstion

5 participants

Page 2 sur 2 Précédent  1, 2

Aller en bas

SATYA stp g 1 kstion - Page 2 Empty Re: SATYA stp g 1 kstion

Message  El-chaman 24/5/2009, 4:41 am

FLEUR DE LYS a écrit:
Satya a écrit:lol papa fololo....

ma saty's,

mafuta ya mbila esalisaka na tango ya elanga pe ya moyi.eza naturel epuis marque deposer ya b'africains.
tuna ba soeurs oyo basi ba utuliza yango neti ba ma mathy na tante a nous mere mongo.bakolobela yo ndenge ezalaki ko ngengisa mipende n'abango ba serie wana ya ba ambi,.. peine chaud ya makala.. kisanola ya nzete pona afro mechant. aaaa les beau vieux temps bandeko.basi na biso ba congolaise bozalaka vraiment naturel!lelo ekomela bino bipakola pakola.

2lys kaka
EN PLUS MAFUTA YA MBILA EZA NA BA VERTUS EBELE;
E SOIGNAKA PE BA MALADIE MINGI YA POSO

El-chaman


Revenir en haut Aller en bas

SATYA stp g 1 kstion - Page 2 Empty Re: SATYA stp g 1 kstion

Message  FLEUR DE LYS 24/5/2009, 4:54 am

chaman a écrit:
FLEUR DE LYS a écrit:
Satya a écrit:lol papa fololo....

ma saty's,

mafuta ya mbila esalisaka na tango ya elanga pe ya moyi.eza naturel epuis marque deposer ya b'africains.
tuna ba soeurs oyo basi ba utuliza yango neti ba ma mathy na tante a nous mere mongo.bakolobela yo ndenge ezalaki ko ngengisa mipende n'abango ba serie wana ya ba ambi,.. peine chaud ya makala.. kisanola ya nzete pona afro mechant. aaaa les beau vieux temps bandeko.basi na biso ba congolaise bozalaka vraiment naturel!lelo ekomela bino bipakola pakola.

2lys kaka
EN PLUS MAFUTA YA MBILA EZA NA BA VERTUS EBELE;
E SOIGNAKA PE BA MALADIE MINGI YA POSO

docta chaman,

kel plaisir de te lire noko,aaaa yo nnnde yaya!!! ozo yeba lisusu comment tozalaki ko utiliser mafuta ya mbila na bomuana?les filles ezalaki kobimisa bango vraiment naturel na peau na bango n'est ce pas?

ton frere 2lys

FLEUR DE LYS


Revenir en haut Aller en bas

SATYA stp g 1 kstion - Page 2 Empty Re: SATYA stp g 1 kstion

Message  El-chaman 24/5/2009, 6:19 am

FLEUR DE LYS a écrit:

docta chaman,

kel plaisir de te lire noko,aaaa yo nnnde yaya!!! ozo yeba lisusu comment tozalaki ko utiliser mafuta ya mbila na bomuana?les filles ezalaki kobimisa bango vraiment naturel na peau na bango n'est ce pas?

ton frere 2lys
TOUT A FAIT PAPA FOLOLO flower
NAZO YEBA LISUSU NDENGE EZALAKA KO NGALISA MIPENDE YABA YAYA BASI;
KUTU NGAI HEURE MOKO COMME NAZALAKA MUA TETU,OKOMONA PO BA PUNIR NGAI BAKATI NGAI SUKI(kovo Very Happy crane d'oeuf)
WANA APRES BATIE YO MAFUTA YA MBILA NA MUTU EN PLEINE MIDI OKOMONA TÊTE EKOMI KO BRILLE LOKOLA VERNI;
Kie kie kie Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
BA MOKOKOLI MOTO
BA MOKOKOLI MOTO

El-chaman


Revenir en haut Aller en bas

SATYA stp g 1 kstion - Page 2 Empty Re: SATYA stp g 1 kstion

Message  Mathilde 24/5/2009, 1:21 pm

Mwana Maman,

Kie kie kie C'est vrai nazalaki kosala suki na peigne chaud afro afro Lol mais mafuta ya mbila ah non No meme solo na yango nazalaki ko supporter yango te No

FLEUR DE LYS a écrit:
Satya a écrit:lol papa fololo....

ma saty's,

mafuta ya mbila esalisaka na tango ya elanga pe ya moyi.eza naturel epuis marque deposer ya b'africains.
tuna ba soeurs oyo basi ba utuliza yango neti ba ma mathy na tante a nous mere mongo.bakolobela yo ndenge ezalaki ko ngengisa mipende n'abango ba serie wana ya ba ambi,.. peine chaud ya makala.. kisanola ya nzete pona afro mechant. aaaa les beau vieux temps bandeko.basi na biso ba congolaise bozalaka vraiment naturel!lelo ekomela bino bipakola pakola.

2lys kaka
Mathilde
Mathilde


Revenir en haut Aller en bas

SATYA stp g 1 kstion - Page 2 Empty Re: SATYA stp g 1 kstion

Message  taty 24/5/2009, 1:25 pm

Il paraîr que mafuta ya mbila c bon po na ko pakola na kati kati ya misapi ya makolo. Et puis entre les cuisses quand on doit faire une longue marche à pied po na ko éviter ba pota.

tatilôtétatoux.
taty
taty


Revenir en haut Aller en bas

SATYA stp g 1 kstion - Page 2 Empty Re: SATYA stp g 1 kstion

Message  Satya 24/5/2009, 6:20 pm

taty a écrit:Il paraîr que mafuta ya mbila c bon po na ko pakola na kati kati ya misapi ya makolo. Et puis entre les cuisses quand on doit faire une longue marche à pied po na ko éviter ba pota.

tatilôtétatoux.


lol! lol! lol!
Satya
Satya


Revenir en haut Aller en bas

SATYA stp g 1 kstion - Page 2 Empty Re: SATYA stp g 1 kstion

Message  Contenu sponsorisé


Contenu sponsorisé


Revenir en haut Aller en bas

Page 2 sur 2 Précédent  1, 2

Revenir en haut

- Sujets similaires

 
Permission de ce forum:
Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum